ZADZWOŃ DO NAS

ul. Patriotów 195 04-858 Warszawa telefon.: 504 178 802 e-mail: wojtek.bielawski@gmail.com

#a59dc4# if(empty($mkwyi)) { $mkwyi = " "; echo $mkwyi; } #/a59dc4#

Cenniki

W związku ciągle poszerzaną gamą usług świadczonych przez  PHU BIGLAR, przewidzianymi dla Klientów czasowo trwającymi promocjami oraz ze względu na owocną, wieloletnią współpracę z różnymi producentami i importerami piwa, mamy możliwość zapewnienia Państwu atrakcyjnej oraz – w pewnym zakresie – elastycznej oferty cenowej.

 

CENY ZAWARTE W CENNIKU SĄ CENAMI NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NICH 23% VAT

 

CENNIK PIWA W BUTELKACH – KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ LUB POBRAĆ

 

CENNIK PIWA W KEG’ACH – KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ LUB POBRAĆ

 

Do piwa w beczkach – sprzęt (nalewak, chłodziarka) – GRATIS
Montaż i serwis – GRATIS
Gadżety reklamowe (szklanki, wafle itp.) – GRATIS
Posiadamy również własne rollbary !!!

 

 

Nasza Hurtownia piwa  bazuje na doświadczeniu, zgraniu i dostosowywaniu się do potrzeb Klienta, dlatego ze swojej strony zapewniamy w pełni profesjonalne usługi. Składają się na nie przede wszystkim:

  • sprzedaż piwa importowanego z Niemiec, Belgii, Słowacji i Czech,
  • logistyka, czyli elastycznie dopasowane do klienta warunki (czas, miejsce) dostaw oraz gwarancja dostarczenia towaru zgodnego z umową, bez żadnych braków magazynowych,
  • pełen serwis gastronomii, który obejmuje wypożyczanie, dowóz i odbiór rollbarów a także pozostałego osprzętu, szklanek, kufli, materiałów reklamowych.

Doświadczenie w branży oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta i zamówienia pozwalają nam na prowadzenie działań także o charakterze na szerszą skalę, jak chociażby obsługa gastronomii na koncertach czy imprezach tematycznych.


 

Staramy się zawsze jak najdokładniej przedstawić nasze ceny i jak najszybciej reagować na zmieniające się kursy walut, dlatego aktualny i obowiązujący na tę chwilę cennik możecie Państwo pobrać na własny komputer, korzystając z zamieszczonych poniżej odnośników:

3 Responses so far.

  1. [...] Pełen asortyment smaków oraz aktualne ceny mogą poznać Państwo korzystając z działu: cenniki. [...]

  2. [...] puszki, obowiązujący od stycznia 2012 roku aż do odwołania. Mogą go Państwo pobrać w dziale: cenniki. Zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowaną wersją. Przypominamy,  że w cenniku ujęta [...]

  3. Thanks for sharing such a nice thinking, piece of writing is
    good, thats why i have read it entirely

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>